markosin_20220108123946_16416347865889.png

 

 

 

Kargo ve Teslimat

 • Sipariş takipi :

Siparişinizi tamamladığınızda, siparişiniz web sitemizdeki kişisel hesabınızın "Siparişlerim" bölümüne eklenecek ve siparişinizi bu bölümden istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Sipariş sırasında herhangi bir sorun olması durumunda [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Veya buraya tıklayarak mevcut iletişim araçlarından herhangi birini kullanarak doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Teslimat maliyeti :

Ürünlerin teslimat maliyeti, web sitesinde belirtilen fiyatlara göredir.

 • Teslim tarihi :

Bu bilgiler size web sitesinde gösterilecektir.

Tahmini teslim süresi aşağıdaki gibi olacaktır:
- Ürünün bizden kargo firmasına tahmini teslim süresi: aynı gün, maksimum 3 gün.
- Ürün kargo firmasına teslim edildikten sonra teslimat hızı kargo firmasının kendisine bağlıdır, ancak size en kısa sürede ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız.

 • Teslim gecikmesi:
 1. Elimizde olmayan sebeplerden dolayı ürünün teslimatı gecikirse, sizi bilgilendirmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz
 2. Adresinizde ürünü teslim alacak kimse yoksa ve ürün teslim edilemiyorsa, ürünün size nasıl teslim edileceğini veya tarafınızdan teslim alınacağını zamanında size bildireceğiz.
 3. Ürünü, anlaştığımız şekilde bizden teslim alamazsanız veya adresinize teslim edilemedikten sonra teslimatı yeniden planlayamazsanız, daha fazla talimat için sizinle iletişime geçeceğiz.
  Bu konudaki sürekli çabalarımıza rağmen sizinle iletişim kuramadığımız veya yeni bir teslimat veya teslim alma tarihi ayarlayamadığımız zaman bu Satış Koşullarına uygun olarak siparişinizi iptal edeceğiz.
 • Sevkiyat

Siparişler yerli kargo firmaları tarafından gönderilir.

Nakliye sırasında oluşabilecek her türlü hasardan kargo şirketi sorumludur, bu nedenle siparişiniz geldiğinde kargonuzu kargo görevlisinin yanında açmanızı ve ürünlerin zarar görmemiş olduğundan emin olmanızı rica ederiz.

Ürüne herhangi bir zarar gelmesi durumunda kargo görevlisinden tutanak yazmasını isteyin ve ürünü alamadığınız takdirde lütfen [email protected] mail adresimizden bize en kısa sürede bilgi veriniz.

 • Fatura

Satın alma işleminiz için bir elektronik fatura düzenleyeceğiz ve bize verdiğiniz e-posta adresine göndereceğiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR