markosin_20220108123450_16416344901587.png
markosin_20220112163324_16419944048831.png
-markosin 2019’da İstanbul’da kuruldu. Bir hayal ile başlayan serüven ve sonrasında o hayali bir amaç ve vizyon ile hayata geçirdik. markosin olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti doğrultusunda kaliteden ödün vermeyen, uygun, hızlı ve güvenli alışveriş yapabilecekleri bir platforma dönüştürdük.

markosin  başarısıyla Tescilli Ticari Marka ünvanına sahip olmuş, Bununla birlikte bünyesinde birden çok tescilli marka oluşmuştur.

markosin  modayı takip eden, kendine özgü ve özel tasarımları olan, birçok farklı ve renk çeşitleriyle müşterilerimize geniş bir seçenek yelpazesini uygun fiyatlarla sunduk.

- Kolay ve sorunsuz alışveriş deneyimi sağlayan markosin  birçok ödeme ve kargo seçenekleri aynı zaman da mobil uygulaması ile hizmet sunmaktadır.

Müşterilerimize Platforma girdikleri andan itibaren özel bir hizmet sunulmaktadır.

- Müşteri istek ve taleplerine birçok kanal aracılığıyla en hızlı şekilde destek sağlanmaktadır. Platform, uluslararsı e-alışveriş konseptlerine göre, en son teknoloji ve giyim sektöründe geniş deneyime sahip bir kadro ve bir Couture ve Moda uzmanlığı ile uygulanan bir konsepte göre inşa edilmiştir.

- Teknik Ekibimiz Türkçe, İngilizce, Arapça, Rusça ve diğer bazı dillerde müşterilemize destek sağlayabilmektedir.

- Hedefimiz e-ticaret sektörünün güvenli alışverişin ilk adresi olmak ve müşterinin güvenini kazanmak ve alışveriş alanına (Online) güvenilirlik kazandırmaktır.

- Çalışma ekibi, markosin ailesinin bir üyesi olmak için müşteriye en iyi hizmeti sunmak için şirketin tüm hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

 

Daha fazla bilgi ve bizimle iletişime geçmek için Buraya tıklayın

Uygulamalarımızı indirmek için Buraya tıklayın


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR