Destek Hattı (0850 665 60 55) - (08.30 - 18.30) -- Whatsapp Sipariş Hattı(0539 412 12 90) - (7/24) ⛟ Sipariş Takip
Toparlayıcı Kadın Spor Üst SS2610 Siyah
6.54 $
Toparlayıcı Kamuflaj Desenli Kadın Üst SS3534 Siyah
7.73 $
Toparlayıcı Kadın Üst SS349505 Somon
7.73 $
Toparlayıcı Kadın Üst SS349504 Vizon
7.73 $
Toparlayıcı Kadın Üst SS349508 Ekru
7.73 $
Toparlayıcı Kadın Üst SS349506 Siyah
7.73 $
Spor Kadın Üst 0032 Siyah
1.77 $
Spor Kadın Üst 0032 Beyaz
1.77 $
Yüksek Bel Dijital Baskılı Kadın Tayt 2li Takım 15101 Siyah
6.54 $

SporSütyeni

Özellikle yüksek aktivitelisporlarla uğraşan kadınların ortak sorunu kıyafetlerini düzeltme gereksinimiduymaktır. Bu noktada spor sütyenidevreye girmektedir. Şıklığınızdan ödün vermenizi gerektirmeyecek modellerdenbirini seçip hem sporunuza devam ederken hem de tarzınızdan ödün vermemişolursunuz. Zumba gibi bir dans yapıyorsanız nefes alabilen dokuları sayesindeen yüksek performansı alabileceğiniz bayan spor sütyeni modellerimiziincelemelisiniz. Oldukça popüler dijital baskılı modeller ister takım halindeisterseniz tek olarak satılmaktadır. Kamuflaj deseni gibi modası hiç geçmeyecekbir model alıp uzun yıllar kullanabilirsiniz. Yumuşak tabanlı sporayakkabılarla kombinlendiğinde rahatlığı sunarken özenli giyinmeyi de ihmaletmemenizi sağlamaktadır. Jimnastik gibi bir sporla uğraşıyorsanızhareketlerinizi kısıtlamadan maksimum konfor sunan spor sütyeni çeşitlerimizle kendinizi özgür hissedeceksiniz. Tekrenk modeller olduğu gibi dikkat çekici renkler seven hanımlar için parlak renklimodellerde mevcuttur. Toparlayıcı özellikleri sayesinde ayrıca iç çamaşırıgiymenizi gerektirmeyen bu modeller iç göstermediği için ayrıca avantajsağlamaktadır. Uzun kollu modellerde mevcut olduğu için yılın dört mevsimikullanıma uygundur. Dilerseniz spor taytlardan seçerek üstüne giyeceğiniz sporsütyeni ve spor ayakkabılarla kombin bütünlüğü sağlarken, dışarı çıkacağınızzaman üstünüze alacağınız eşofman üstleri ile teriniz soğumadan eveulaşabilirsiniz. Her bedene uygun modeller bulunduğu için tüm vücut tiplerinehitap eden modellerdir. Spor salonlarında kullanılabileceği gibi, evlerdeyaptığınız aktivitelerde de rahatlıkla kullanılabilen bu modeller, sporlauğraşan hanımların olmazsa olmaz ürünlerindendir.

Spor Sütyeni Modelleri

Sitemizde çok çeşitli olarak spor sütyeni modelleri yer almaktadır.Bu modeller arasında kendinize uygun olanı seçip, satın alma işlemigerçekleştirebilirsiniz. Örneğin Toparlayıcı Kadın Spor Üst SS2610 Siyahürününü satın alarak spor yaparken aynı zamanda şıklığı sağlayabilirsiniz. Sporyaparken önemli faktörlerden birisi de rahatlıktır. Bu ürünler, esnek yapısıylasizlerin rahat etmesini sağlar. Tercih edebileceğiniz bir diğer ürün ise YüksekBel Dijital Baskılı Kadın Tayt 2li Takım 15100 Kırmızı ürünüdür. Bu ürünü desatın alarak spor yaparken rahatlığa kavuşabilirsiniz. Rahatlık ve kaliteaçısından düşünüldüğünde ürün tam uygundur. Ürünün iç etiket kısmındakitalimatlara göre yıkama yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Spor Sütyeni Fiyatları

Spor sütyeni fiyatları, çeşitlifaktörlere göre şekillenebilir. Bu nedenle bu faktörleri bilmekte fayda vardır.Bu faktörlerden ilki kalitedir. Kaliteli ürünler fiyat ile doğru orantılıdır.Yani kalite arttıkça doğal olarak fiyat da artış göstermektedir. Fiyatıetkileyen diğer bir faktör ise tasarımdır. Tasarım, fiyatı etkileyici birözelliktedir. Sitemizde yer alan ürünler hoş tasarımı sayesinde tercihedilmektedir. Böylelikle tarzınıza tarz katabilirsiniz. Fiyatı etkileyenfaktörlerden bir diğeri dayanıklılıktır. Dayanıklılık, ürünü uzun süre kullanmanızısağlar. Uzun süreli kullanım, fiyatı doğrudan etkileyen bir özelliktir. Bufaktörlerin tümüne uygun fiyata sitemizden sahip olabilirsiniz.

Ürün incelemelerini sitemizdengerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız incelemeler sonrasında kendinize en uygunürünü tercih edebilir, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.