(0850 660 60 55) Destek Hattı (08.30 - 18.30 yerel saat) ⛟ Sipariş Takip

İade, İptal & Değişim

 

  Ürünü aldığınızda iade ve değişim durumunda hiçbir şekilde ürünün üzerinde bulunan koruyucu ekipmanları çıkarmayınız ve paketini yırtmayınız. Beğenmeme dolayısıyla iade veya değişim yapmak istediğiniz ürünü tüm paket içeriği ve iade bölümü doldurulmuş faturası ile beraber kargo şirketi aracılığıyla yazan adresimize gönderiniz. Ürünü göndermeden önce Müşteri Hizmetleri: 0850 660 60 55 Whatsapp: 0 545 462 57 76 Sabit Hat: 0212 422 03 02 numaralarımız ile veya [email protected] üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.
 

Markosin.com üyelik hesabından siparişler sekmesine tıklayarak sipariş detayı üzerinden ''siparişi iade et'' butonu kullanılarak iade sürecini başlatmanız gerekmektedir.

 
 
 
 

İade / değişim işlemini nasıl yapabilirim?

  1. İade ya da değişim aşamasında Markosin.com üyelik hesabınıza giriş yaparak, 3 gün içerisinde siparişler sekmesine tıklayarak sipariş detayı üzerinden ''siparişi iade et'' butonu kullanılarak iade sürecini başlatmanız gerekmektedir.
  2. İade ya da değişim yapılacak ürün veya ürünlerinizi faturası ile birlikte ürün paketine koyunuz.
  3. Gönderinizi, MNG Kargo veya Yuriçi Kargo ile teslim aldığınız gün de dâhil olmak üzere 14 gün içerisinde aşağıdaki adresimize ücretsiz olarak gönderin.
    İade Kodumuz: 510 572 221 dir. adresimiz: "Cihangir Mahallesi, Petrol Ofisi Caddesi, No: 17/L Avcılar / İstanbul". İADELERİ MNG KARGO İLE GÖNDERMEK ZORUNLUDUR. İade Kodumuz: 510 572 221 ' u kullanarak kolay ve ücretsiz bir şekilde iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi: İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşanmaması adına gönderi kodunuzu saklayın.

 

İade politikamız nedir?

 

 İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

Farklı teslimatlarımı tek seferde iade edebilir miyim?

 

Hangi ürünleri iade edemiyorum?

 

İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

 

14 günlük iade sürem doldu, ürünü iade edebilir miyim?

 

 

 

E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.