Destek Hattı (0850 665 60 55) - (08.30 - 18.30) -- Whatsapp Sipariş Hattı(0539 412 12 90) - (7/24) ⛟ Sipariş Takip
Kadın Lahor - Suni Kürk Peluş Teddy Ceket TED1019
KARGO BEDAVA
YENİ
Kadın Lahor - Suni Kürk Peluş Teddy Ceket TED1019 Siyah
28.07 $
Kadın Dipper - Suni Kürk Peluş Ceket 1006YK
KARGO BEDAVA
YENİ
Kadın Dipper - Suni Kürk Peluş Ceket 1006YK Camel
23.84 $
Kadın Petunya Toscana - Suni Kürk Peluş Ceket TOS1010JK
KARGO BEDAVA
YENİ
Kadın Petunya Toscana - Suni Kürk Peluş Ceket TOS1010JK Ekru
30.38 $
Kadın Petunya Toscana - Suni Kürk Peluş Ceket MRK102
KARGO BEDAVA
YENİ
%0
Kadın Petunya Toscana - Suni Kürk Peluş Ceket MRK102 Ekru
29.22 $
Kadın Melbourne - Suni Kürk Peluş Teddy Ceket TED1013M
KARGO BEDAVA
YENİ
%0
Kadın Melbourne - Suni Kürk Peluş Teddy Ceket TED1013M Siyah
22.68 $
Kadın Melbourne - Suni Kürk Peluş Teddy Ceket TED1013M
KARGO BEDAVA
YENİ
%0
Kadın Melbourne - Suni Kürk Peluş Teddy Ceket TED1013M Pudra
22.68 $
Kadın Lahor - Suni Kürk Peluş Ceket 1007FMM
KARGO BEDAVA
YENİ
%0
Kadın Lahor - Suni Kürk Peluş Ceket 1007FMM Cappuccino
21.53 $
Kadın Wintermunte - Suni Kürk Ceket 1006
KARGO BEDAVA
YENİ
Kadın Wintermunte - Suni Kürk Ceket 1006 Cappuccino
23.84 $
Kadın Laplat - Özel Üretim Suni Kürk Kaşe Ceket LMTD7
KARGO BEDAVA
YENİ
%0
Kadın Laplat - Özel Üretim Suni Kürk Kaşe Ceket LMTD7 Mürdüm
41.53 $
Kadın Petunya Toscana - Suni Kürk Peluş Ceket TOS1010JK
KARGO BEDAVA
YENİ
Kadın Petunya Toscana - Suni Kürk Peluş Ceket TOS1010JK Mürdüm
30.38 $
Kadın Melbourne - Suni Kürk Peluş Teddy Ceket TED1013M
KARGO BEDAVA
YENİ
%0
Kadın Melbourne - Suni Kürk Peluş Teddy Ceket TED1013M Bej
22.68 $
Kadın Lahor - Suni Kürk Peluş Ceket 1007FMM
KARGO BEDAVA
YENİ
%0
Kadın Lahor - Suni Kürk Peluş Ceket 1007FMM Camel
21.53 $
Kadın Jamel - Suni Kürk Peluş Ceket 1006TK
KARGO BEDAVA
YENİ
Kadın Jamel - Suni Kürk Peluş Ceket 1006TK Siyah
23.84 $
Kadın Dipper - Suni Kürk Peluş Ceket 1006YK
KARGO BEDAVA
YENİ
Kadın Dipper - Suni Kürk Peluş Ceket 1006YK Cappuccino
23.84 $
Kadın Petunya Toscana - Suni Kürk Peluş Ceket TOS1010JK
KARGO BEDAVA
YENİ
Kadın Petunya Toscana - Suni Kürk Peluş Ceket TOS1010JK Pudra
30.38 $
Kadın Melbourne - Suni Kürk Peluş Teddy Ceket TED1013M
KARGO BEDAVA
YENİ
%0
Kadın Melbourne - Suni Kürk Peluş Teddy Ceket TED1013M Kahverengi
22.68 $
Kadın Lahor - Suni Kürk Peluş Ceket 1007FMM
KARGO BEDAVA
YENİ
%0
Kadın Lahor - Suni Kürk Peluş Ceket 1007FMM Ekru
21.53 $

Kadın Suni Kürk Modelleri

Soğukların artmasıyla birlikte kış iyiden iyiye kendini hissettiriyor. Rengârenk kabanlar ve birbirinden farklı tasarımlara sahip ceketlerle şıklık yarışına giren kadınlar, sokakları canlandırıyor. Deri ceketlerden kot ceketlere, şişme montlardan kadife kabanlara kadar birçok alternatifin bulunduğu dış giyim ürünleri arasında dikkati en çok suni kürk modelleri çekiyor. Hem sıcak tutan yapıları hem de havalı görünüşleriyle her yaş ve her tarzdan kadının favori parçalarından olan kadın suni kürk modelleri, sonbahardan kışın sonlarına kadar yılın neredeyse yarısında kullanılabiliyor.

Gösterişli bir stilin vazgeçilmez parçalarından olan suni kürk modelleri, önceleri sadece özel ortamlarda kullanılırken son dönemde sokak stilinin anahtar parçalarından biri oldu. Ayakkabılardan çantalara, aksesuarlardan tişörtlere, pantolonlardan eteklere kadar birçok ürünün detaylandırılmasında kullanılan suni kürkler; mont ve ceketlerin üzerlerinde de yerini aldı.

Sezona damga vuran suni kürk detaylı ceketler, doğal görüntüleri ve şık renkleriyle dikkat çekiyor. Elbise, etek, pantolon, kazak ve her türden ayakkabıyla kolayca kombinlenebilen suni kürk ceketler; küçük el çantaları ya da zincir detaylı bel çantalarıyla kullanılabiliyor. Üretiminin hiçbir aşamasında canlıların yaşamına en ufak bir zarar verilmeden imal edilen suni kürk modelleri, kürk modasından vazgeçemeyen hayvan sever kadınlar tarafından sıkça tercih ediliyor. 

Neden suni kürk kullanılmalı?

Milattan önce beslenmek ya da korunmak için öldürülen hayvanlar, yüzyıllar içerisinde birçok farklı nedenle katledilmeye başlandı. Lüks ve moda uğruna vahşice katledilen hayvanların birçoğunun nesli tükendi. ABD merkezli hayvan hakları örgütü PETA’nın araştırmasına göre; 21. yüzyılın sonlarında bugün var olan birçok hayvan türü, derileri ve kürkleri yüzünden yok olacak.

Kişisel zevkler ve zengin görünmek uğruna işkence edilerek öldürülen hayvanların kürkleri; yasadışı yollar ve acımasızca yöntemlerle vücutlarından sıyrılarak mont, kaban, eldiven gibi ürünlere dönüştürülüyor. İnsanlığa ve vicdana sığmayan bu yöntemler arasında; gazla boğma, zehirli yemler verme, haşlama ve deri yüzme gibi ahlakdışı uygulamalar bulunuyor.

Her yıl 50 milyondan fazla hayvanın kürkleri ve derileri için katledildiği dünyada, 500 milyondan fazla insan gerçek kürk ve derilerden yapılan ürünleri talep ediyor ve satın alıyor. Ülkemizde ve dünya çapında sayısı hızla artan hayvan hakları koruma örgütleri; gerçek kürk ve derilerin üretiminde hayvanların çektikleri acılar konusunda insanları bilinçlendirerek, bu ürünlerin kullanımını azaltmaya çalışıyorlar.

Bir palto üretmek için 50 vizon acılar içerisinde ölüyor

Rakun, tavşan, vizon, kuzu, leopar ve tilki gibi yüzlerce hayvan türü; öldüğünde bir işe yaramayacağı düşünülerek, daha canlıyken derileri soyulup öldürülüyor. Zalimce yöntemlerle işkence edilen hayvanlar, henüz bilinçleri yerindeyken türlü acılara maruz kalıyor.

Kürk üretimi ve satışı konusunda başı çeken ülkelerden olan Kanada, Çin ve Amerika’da her yıl binlerce hayvanın yaşamına kürk ve derileri için son veriliyor. Washington merkezli hayvan hakları örgütü The Humane Society tarafından yapılan araştırmaya göre, dünyada kürk üretiminin yüzde 85’inin yapıldığı Çin’de yılda yaklaşık 2 milyon kedi ve köpek; şapka, oyuncak, çanta, ayakkabı gibi ürünlerde kullanılan kürkleri için katlediliyor. Örgüt tarafından yapılan açıklama gösteriyor ki; bir palto için 20 tilki, 60 sansar, 50 vizon, 40 tavşan, 70 samur ve 10 fok balığı kullanılıyor.

 

Suni kürk modelleri nasıl kombinlenir?

Son yıllarda hızlı bir şekilde yayılan suni kürk modası; kadınların tek bir parçayla seksi, elegant, genç ve dinamik bir görünüme ulaşmasını sağlıyor. Birbirinden şık kıyafet kombinlerinin kalın paltolar içine saklanmak zorunda kaldığı kış aylarında kadınların imdadına koşan suni kürk modelleri; bu sezon da vazgeçilemeyen parçalar arasında yer alıyor.

Doğa dostu olmaları sayesinde büyük ilgi gören suni kürk modelleri, rahatlığı ve şıklığı elinden bırakmak istemeyen kadınların gardırobundan eksik etmedikleri parçalar arasına girdi. Gösterişli ve kabarık ürünler olmaları sebebiyle kombinlemesi çok da kolay görünmeyen suni kürkler, skinny jean pantolonlar ve boğazlı kazaklarla tamamlanabiliyor. Triko elbiselerle de güzel bir uyum yakalayan suni kürk modelleri, uzun topuklu çizmeler ve dolgu topuk botlarla güçlü ve yalın bir görüntüye kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Özel bir davet, iş toplantıları ya da arkadaşlarınızla kahve molalarında kullanabileceğiniz suni kürk modelleri; sneaker, postal veya kısa topuklu kovboy çizmeleriyle kombinlenerek cool bir görüntü elde etmeye olanak sağlıyor. Mini etek ve ince çoraplarla da oldukça güzel görünen suni kürkler kullanılırken kürkün rengine de dikkat etmek gerekiyor. Leopar, çita ve kurt gibi desenler önemli davetlere ve ofis şıklığına; pembe, ekru, taba gibi tek renkten oluşan kürkler ise sokak stiline uyum sağlıyor.

Markosin.com suni kürk modellerinde fark yaratıyor

Daha önce Türkiye’de bulunmayan ürünleri ülkemize getirerek Türk müşterilerle buluşturan Markosin.com; tüm ürünlerinde olduğu gibi suni kürk modellerinde de en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlar ve en avantajlı kampanyalarla sizlerin beğenisine sunuyor.

Markosin Exclusive kategorisinde yer alan suni kürk ve kürklü ceketler ile şehrin kalabalığında bir yıldız gibi parlamanızı sağlayacak olan Markosin.com, katıldığı ortamın en şık görünen kadını olmak isteyenlerin yardımına koşuyor. Havalı ve tarz görüntüsüyle şıklığınıza şıklık katacak olan Markosin Exclusive ürünleri, bulunduğunuz ortamda tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlıyor.

İhtiyacınız olan tüm kadın giyim ürünlerini tek bir çatı altında toplayarak gardırobunuzu yenilemeye devam eden Markosin.com’dan alınan ürünlerde 14 gün boyunca iade ve değişim hakkı sunuluyor. Sezonun trend renk ve desenlerini suni kürklerle bir araya getirerek Markosin Exclusive koleksiyonunu oluşturan Markosin.com ile ilgili soru, öneri ve şikayetlerinizi [email protected] adresine mail atarak ya da 0850 665 60 55 numaralı telefondan bizlere ulaşarak iletebilirsiniz. 

E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.