(0850 665 60 55) Destek Hattı (08.30 - 18.30 yerel saat) ⛟ Sipariş Takip
Hastane Çıkışı Erkek Bebek 10lu Set 875 Ekru
%20 24.76 $
Fil Desenli Battaniyeli Erkek Bebek 4lü Organik Set 62148 Ekru
%20 22.14 $
Hastane Çıkışı Erkek Bebek 10lu Set 0875 Ekru
%20 24.76 $
Hastane Çıkışı Erkek Bebek 10lu Set 063125 Mint
%20 28.36 $
Hastane Çıkışı Erkek Bebek 10lu Set 63123 Mavi
%20 28.36 $
Hastane Çıkışı Erkek Bebek 10lu Set 63079 Kahverengi
%20 21.78 $
Hastane Çıkışı Erkek Bebek 10lu Set 63114 Füme
%20 28.36 $
Hastane Çıkışı Erkek Bebek 10lu Set 63126
TÜKENDİ
KARGO BEDAVA
Hastane Çıkışı Erkek Bebek 10lu Set 63126 Gri
%20 27.13 $
Hastane Çıkışı Erkek Bebek 10lu Set 785
TÜKENDİ
KARGO BEDAVA
Hastane Çıkışı Erkek Bebek 10lu Set 785 Ekru
%20 24.76 $

Erkek bebek hastane çıkışı modelleri

Mutlu haberi alır almaz heyecanla alışverişe başlayan anne ve babaların, bebekleri için satın aldıkları ilk kıyafetler, hastane çıkışı takımları oluyor. Yeni ebeveynlerin ve minik yavrularının ihtiyacı olabilecek her türlü eşyayı içinde barındıran hastane çıkışı setlerinde; battaniye, çorap, zıbın, bere, mendil, çıtçıtlı badi, eldiven, önlük ve tulum gibi ürünler yer alıyor. Tercihe göre dörtlü, altılı, sekizli ya da onlu takımlar halinde satın alınabilen hastane çıkışı setleri, gelişen teknolojinin tekstil sektörüne etkisiyle birçok farklı model ve tarzda imal ediliyor. 

Önceki yıllarda lacivert ve mavi gibi maskulen renklerde üretilen erkek bebek kıyafetleri; son dönemde sarıdan yeşile, kahverengiden siyaha, mordan turuncuya kadar birçok renk ve desende tasarlanıyor. Genellikle ekru ve beyaz renklerde tercih edilen erkek bebek hastane çıkışı modelleri, renkli baskı ve nakışlarla detaylandırılıyor. Erkek bebek hastane çıkışı modelleri; fil, zürafa, kuş ya da tavşan gibi hayvan figürleriyle, kreatif desenlerle ya da geometrik şekillerle renklendirilerek bebeklerinizin sevimliliğine sevimlilik katıyor. Yeni doğan gardıroplarının demirbaşı niteliğinde olan erkek bebek hastane çıkışı modelleri; 0-3 ay arasındaki tüm bebeklerin vücutlarına uyum sağlıyor. 

Erkek bebek hastane çıkışı modelleri seçilirken nelere dikkat edilmeli?

Tenleri ipek kadar hassas olan bebekler için tercih edilecek kıyafetlerin, sağlıklı kumaşlardan ve bebek vücuduna zarar vermeyecek materyaller kullanılarak üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Bebeklerin dünyaya geldikleri andan sonra temas edecekleri ilk ürünler olan hastane çıkışı setleri, yüzde 100 pamuklu kumaşlardan imal edilmiş olmalıdır. Yumuşak dokuları ve esnek kumaşları sayesinde bebeklerin kemik gelişimini olumsuz yönde etkilemeyen ve kan akışlarını yavaşlatmayan erkek bebek hastane çıkışı modelleri üretilirken; parafin, amonyak, alerjen, kanserojen ya da petrol kaynaklı boyar madde kullanılmamış olmasına özen gösterilmelidir. Ancak kumaşın sağlıklı olması ürünün bebeğinize uygun olması için yeterli olmayacaktır. Erkek bebek hastane çıkışı modelleri seçilirken, ürünün üzerinde bebeğinizin boğazına kaçabilecek kadar küçük süsleme malzemelerinin bulunmamasına dikkat etmelisiniz. 

Bebeğinizin doğduğu andan itibaren gerekli olan temel ihtiyaçlarını tek bir set içerisinde elde etmenizi sağlayan erkek bebek hastane çıkışı modelleri, gereksiz masraftan kaçınmak isteyen ebeveynlerin tercihi oluyor. Hamilelik döneminde bebeği için çok fazla kıyafet satın alan anneler, hastane çıkışı setlerde eldiven, mendil ya da çorap gibi ürünlere gerek duymuyor. Bu sebeple battaniye, bere, zıbın ya da çıtçıtlı body gibi ürünlerin bulunduğu kullanışlı erkek bebek hastane çıkışı modelleri, ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılamada yeterli oluyor. 

Eksik listesi yapmayı ihmal etmeyin

Satın almak istediğiniz erkek bebek hastane çıkışı modelleri tercihlerinizde dikkatli olmanız gereken bir diğer konu sizlerin ihtiyaçları. Birbirinden farklı tarz ve modellerde imal edilen hastane çıkışı setleri arasında seçim yapmak oldukça zor. Bu ürünler arasından hangisine ihtiyacınız olduğunu bilirseniz, doğru seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Alışverişe çıkmadan önce minik prensinizin gardırobuna göz atmanız, sizleri gereksiz ürün satın almaktan ve boş yere para harcamaktan kurtaracak. Küçük beyler için alışverişe çıkmadan önce gardırobunu kontrol ederek yapacağınız eksik listesi, alışverişte zaman kaybetmenizi de önleyecektir. Böylece değerli zamanınızı kıyafet seçmek için değil, bebeğinizle ilgilenmek için kullanabilirsiniz. 

Çok küçük parçalar olmalarına rağmen pahalı kıyafetler olan erkek bebek hastane çıkışı modelleri, yeni doğan bebeklerin en çok giydiği ürünlerin başında geliyor. Yemek yerken ya da uyurken üstünü sıklıkla kirleten bebeklerin kıyafetleri, kısa aralıklarla yıkanıyor. Yıkama ve ütüleme işlemleri sırasında yıpranan erkek bebek giyim ürünleri, eskiyerek bebeğinize giydiremeyeceğiniz hale geliyor. Bunun önüne geçmek için bebek kıyafetlerini yıkarken ve ütülerken kullanım talimatına uymanız gerekiyor. 

Tüm erkek bebek giyim ürünlerinde olduğu gibi hastane çıkışı setlerini de kullanmadan önce yıkayıp ütülemeniz gerektiğini unutmamalısınız. İnce işçilikle üretilen erkek bebek giyim ürünleri, aynı hassasiyetle yıkanıp ütülendiğinde kullanım ömrü uzayacaktır. Bebek kıyafetleri 30 dereceden fazla ısıda yıkanmamalı ve 120 dereceden fazla ısıda ütülenmemelidir. 

Hastane çıkışı setlerinin olmazsa olmazları neler?

Anne ve babalara bir ömür gibi gelen dokuz aylık sürenin bitimine hazırlıksız yakalanmamak için doğru bir doğum çantası hazırlamak şart. Hastane çıkışı setlerinde yer alan bebek giyim ürünleri çok görünseler de çantanızın içine bebeğiniz için yedek birkaç kıyafet koymalısınız. Doğum çantanızın içine zıbın, uzun kollu tulum ve pijama gibi giysilerden iki veya üç tane eklemek işinizi görecektir. Anne karnında 37 derecelik stabil sıcaklıkta olan bebeklerin hastane ortamında da aynı sıcaklıkta tutulması, bebeğinizin olası sağlık problemlerinden korunmasını sağlayacaktır. Bu sebeple doğum çantanızda patik, eldiven ve bere gibi giysiler muhakkak yer almalıdır. 

Tüm erkek bebek giyim ürünlerini çantanıza koyduğunuzdan emin olduktan sonra, kendiniz için de birkaç parça kıyafet eklemelisiniz. Emzirmeyi kolaylaştıracak bir gecelik, terlik, pijama takımı, iç çamaşırı, çorap ve emzirme sütyeni yeni anneler için en gerekli kıyafetlerden sadece birkaçı. 

Bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayan Markosin.com, doğum çantanızda olması gereken tüm kıyafetleri yüksek kalite ve uygun fiyat fırsatıyla müşterilerine sunuluyor. Erkek bebek giyim ürünlerinin yanı sıra kız bebek, kız çocuk, erkek çocuk ve kadın giyim ürünlerinin de bulunduğu Markosin.com’dan kapıda ödeme kolaylığından yararlanarak ya da 3D Secure sistemini kullanarak bütün kredi kartlarıyla güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Markosin.com hakkında görüş, öneri ve sorularınız için [email protected] adresine mail atabilir ya da 0850 665 60 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. 


E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.