Destek Hattı (0850 665 60 55) - (08.30 - 18.30) -- Whatsapp Sipariş Hattı(0539 412 12 90) - (7/24) ⛟ Sipariş Takip

"Aradığınız kriterde herhangi bir sonuç bulunamamıştır."

Ana sayfaya dönmek için tıklayınız.Artı Boyutları : 


Artı beden 18 ve üzeri bedenler veya 1X-6X bedenler ve genişletilmiş beden 7X ve üzeri olarak tanımlanır. Artı boyutu (veya büyük boyutu) için nispeten yeni bir alternatif terim, tüketici ve editörlerin beğenisini kazanıyor.Örtücü bir anlamda, kıvrımlı vücut, daha büyük beden giysiler giyenler için daha az rahatsız edici olarak kabul edilir. Bu terimin medya ve pazar çekişi kazandığına dair kanıtlar var. Mevcut medya kullanımında, kıvrımlı vücut daha az rahatsız edici görünebilirken,genel bir referans terimi olarak kullanıldığında, büyük beden veya daha büyük bedene göre daha genç bir giyinme tarzıyla ilişkili görünmektedir. Şeklinize en uygun parçaları bulmanıza yardımcı olmak için yanınızdayız. Özellikle Üst Kollar için, Birçok müşteri, daha büyük üst kollara uyacak şekilde kıyafet tavsiyesi arıyor. Bu yüzden üst kollara uygun, rahat ve tatmin edici bir şekilde stiller tasarlamaya odaklandık. Markosin moda evinde Karın bakımını üstlendik, yumuşak ve akıcı malzemeler seçtik, daha güvenli hissetmek için mide ve kalçaların üzerine gevşek bir şekilde düşer.Uygun Fiyat :


Modaya uygun büyük beden giysiler giymek. uygun kıyafet bulmak o kadar zor değil. Markosin ile sizin için ve büyük beden giysilere, modellere ve stillere vücudunuzun çok yakışacağından emin olabilirsiniz.Maxi olarak elbiseler, gömlekler, etekler, üstler, kot pantolonlar, ceketler, plaj kıyafetleri, jogging, takım elbiseler vs. artı beden olarak mevcuttur. vücuduna uygun. Fit olmak için vücudunuzu hazırlamanız gerekir. Birçok kadın kilolarını azaltmaya ve onları ince yapmaya çalışır. Sonuç olarak, daha hızlı zayıflayamazlar ve hüsrana uğrarlar. Trendy büyük beden giysiler. cildinize mükemmel uyum sağlar.


Kullanılabilirlik : 


Peki. Web'de iştah ararken, birçok çevrimiçi alışveriş merkezi görebilirsiniz. Nerede kaldığın önemli değil. Kaliteli büyük beden normal giysilerden oluşan geniş bir koleksiyona sahip olabilirsiniz. Markosin'de ve 24 saat iş teklifi. Bu nedenle, modaya uygun herhangi bir beden kıyafete ihtiyacınız olduğunda Markosin'den satın alabilirsiniz.


Şık : 


Markosin, Stilin sadece trendleri takip etmek olmadığının bilincindedir; sizi harika hissettiren ve harika görünen parçalar bulmakla ilgilidir. Kadınlar yaşam tarzlarını başkalarıyla karşılaştırmayı severler. Trendy büyük beden giysiler, vücudunuzda şık ve yaratıcı bir görünüm sunan normal ve standart giysilerdir. Markosin tasarımcıları yaratıcılığı ve uzmanlığı akıllarında tutar. Sizin ihtiyacınızı düşünerek kıyafetleri tasarlarlar. Rekabetçi dünya, herkese giyinmeyi harika hale getirmeyi gösteriyor. Farklı desenler, renkler, dikiş stilleri vb. modaya uygun büyük beden kıyafetlerin en iyi özellikleridir. Bu kıyafetleri herhangi bir partiye, eve, ofise veya turlara katılmak için giyebilirsiniz. Komşularınız ve yakınlarınız büyülenecek, güzel kıyafetler giydiğini görmek.


Kaliteye  Karşı Fiyat : 


Zihninizden daha fazlasını ödeyerek daha fazlasını elde etme düşüncesini atın. Günlük konaklama maliyetleri hızla arttığı için cüzdanınızı düşünebilirsiniz. Nereye giderseniz gidin, geçmişten daha fazlasını harcamanız gerekir. Çok para ödemenize rağmen, ürünlerin kalitesi garanti edilmiyor. Bu yüzden daha fazla ödemeye hazırsınız. Markosin platformuna yaklaştığınızda tam tersi bir manzara göreceksiniz. Büyük beden kıyafetler gerçekten çok şık ama fiyatları diğer kıyafetlere göre daha ucuz. Giysilerin kalitesi her zaman Markosin ile sağlanır ve sizi tatmin edecek bir şey olduğundan emin olabilirsiniz. Onlardan modaya uygun büyük beden giysiler satın alarak indirimler ve nakit ödüller sunuyorlar. Ürünü bölgenizde teslim aldıktan sonra ödeme yapabileceğiniz için ödeme süresi oldukça kolaydır.


E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.