Destek Hattı (0850 665 60 55) - (08.30 - 18.30) -- Whatsapp Sipariş Hattı(0539 412 12 90) - (7/24) ⛟ Sipariş Takip
Vücut Tiplerine Göre Giyim Teknikleri?
05 Eylül 2020

Vücut Tiplerine Göre Giyim Teknikleri?

Vücut tiplerine göre birçok giyim tekniği vardır. Öncelikle hangi vücut tipine ait olduğunuzu bulmanız gerekmektedir. Hangi vücut tipine ait olduğunuzu öğrendikten sonra doğru kıyafetleri seçin ve muhteşem görüntünüze aynadan gülümseyin. Sitemizde her vücut tipine uygun geniş bir katalog sunmaktayız.

Elma Vücut Tipi?

Elma vücut tipine sahip insanlar genellikle geniş omuzlara, daha geniş bir büst çizgisine sahiptir ve bu nedenle ağırlık diyaframın etrafında toplanmış gibi hisseder. Elma vücut tipleri için sitemizde bulunan ürünleri incelemenizi öneriyoruz.

Elma Vücut Tipine Sahipseniz Nasıl Giyinmelisiniz?

Elma vücut tipine sahipseniz A-line veya emperyal kesimler sizin için idealdir. Odağı kaydırmak için katmanlar ekleyen baskılı elbiseler veya desenli ceketler giyin. Tek renkli görünüm, koyu renkler, tam veya 3/4 kollu elbiseler ve dökümlü üstler yardımcı olacaktır. Alevlenmiş dipleri de takabilirsiniz; Ayrıca, omuzlarınız geniş olduğundan ve daha büyük bir göğüs çizgisine sahip olabileceğiniz için doğru sütyeni giydiğinizden emin olun.

Kum Saati Vücut Tipi ?

Kum saati vücut tipi, iyi tanımlanmış bir bel ile vücudun oransal bir üst ve alt kısmı ile en dengeli olanıdır. Elbiseleri aradığınızda, sadece sizin için olanları seçin.


Kum Saati Vücut Tipine Sahipseniz Nasıl Giyinmelisiniz?

Kum saati vücut tipine sahipseniz belinde cinch elbiseler en uygun olacaktır. V veya dalma V ve sevgiliye boyun çizgileri üst vücudunuzu göstermenize yardımcı olur. Belinizi gösteriş yapmak için, doğal belinize veya göbek düğmesinin altına bir kemerle gidin - her iki şekilde de harika görünüyor. A-line elbiseler veya benzeri kesimler vücudun alt kısmında çalışmaya dikkat eder ve söylemeye gerek yok; vücudu saran elbiseler senin işin, çünkü neden olmasın?


Armut Vücut Tipi Nedir?

Armut vücut tipi gövdenin hepsi vücudunuzun alt kısmındadır. Kalçanız ve uyluklarınız görsel olarak üst bedeninizden daha büyüktür. 

Bu vücut tipinin avantajı, doğru bir şekilde stilize edilirse bir kum saati figürü yanılsaması yaratabilmenizdir. Omuzlarınız dardır ve kalçalar geniştir. Tek yapmanız gereken bir denge kurmak. Ya da, alt vücudunuzu geliştiren kıyafetler her iki şekilde de iyi çalışır.

Armut Vücut Tipine Sahipseniz Nasıl Giyinmelisiniz?

Armut vücut tipine sahipseniz geniş bacaklı pantolonlar, A-line etekler veya üst vücuda tanım ekleyen desenli veya fırfırlı üstleri olan elbiseler harika görünüyor. Gevşek üstleri olan skinny jeans, kum saati yanılsaması yaratmaya yardımcı olur. Kırpma üstleri, canım, V veya derin V, kepçe veya tekne boyunları tabanınızı dengeler. markosin.com da bütün vücut tiplerine uygun manken fotoğrafları ile sizlere daha çok yardımcı olmaya çalışmaktayız.


E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.