Destek Hattı (0850 665 60 55) - (08.30 - 18.30) -- Whatsapp Sipariş Hattı(0539 412 12 90) - (7/24) ⛟ Sipariş Takip
GELİNİN KIZ KARDEŞİNE ÖZEL ELBİSE ÖNERİSİ
30 Ekim 2020

GELİNİN KIZ KARDEŞİNE ÖZEL ELBİSE ÖNERİSİ

GELİNİN KIZ KARDEŞİNE ÖZEL ELBİSE ÖNERİSİ

   Aileden uçacak bir kuşun fikri her zaman kalpleri kırsa da o mutlu günlerde bir arada olmak en güzelidir. Düğünde ne giyilir, gelinin kız kardeşi ne giymeli, açık hava düğünü kombin, kır düğünü kombini gibi birçok kaygınızı unutun. Ablanız ya da kız kardeşiniz evleniyorken kaygılardan sıyrılıp anın tadını çıkarmak gerek.
   Abiye elbise, mini abiye, payet elbise, günlük elbise, düğün kombini, nişanlık, bindallı, isteme kıyafetleri gibi evlilik telaşını beraberinde getiren birçok parçayı bir arada ele alıyoruz. İki parça abiye gibi özel seçimlerle de tarzınızı tamamlayabilirsiniz.
- ABİYE MODELLERİ
   Abiye elbiseler seçerken dikkat edilecek en önemli şeylerden biri de yaşınıza paralel parçalar seçebilmek. Yaşınızdan büyük ve ya küçük gösteren kıyafetler üzerinizde abes duracaktır. Payet, pul, sim ya da neon renkler daha karanlık ortamlarda tercih edilmelidir. Işıkların üzerinizde olduğu organizasyonlarda çok parlak parçalar giymek daha basit bir görüntü sunar. Bu sebeple düğün gibi ışıkların yoğun olarak kullanıldığı organizasyonlarda bu tip işlemelerden kaçının.
   Açık hava düğünlerinde tercih edeceğiniz hareketli parçalar ve ara ton elbiseler size daha mistik bir hava verecektir. Pastel tonlar yumuşak inişli elbiselerle daha samimi bir görüntü sağlayabilirsiniz.  Elbette sadece kıyafet değil görüntümüzü oluşturan detaylar. Ayakkabı, saç, makyaj, aksesuar, çanta gibi farklı unsurlar katıldığınız/ katılacağınız her davette görüntünüzü tamamlayacaktır.


 - AFTER PARTY ELBİSELERİ
   Kız kardeşinizin evlilik yolunda attığı adımlarda onunla beraber güzel bir anı biriktirdiğinizi unutmayın. Bekarlığa veda, after party, bride konsept, bride elbiseleri, bride gecelik gibi özel günlerinizi renklendirecek ürünler enerjinizi de yükseltir. Nedime elbiseleri ile de düğünde ölümsüz bir an yaratabilirsiniz. Kardeşinizin her anına şahitlik ederken bu özel günde de onun yanında parlayın.
   Kır düğünü ya da havuz başı düğünlerde düğün sahibi ailenin kıyafet tercihleri misafirler için de yol gösterici olacaktır. Bu sebeple kardeşinizin, kuzeninizin ya da kardeşim dediğiniz en yakın arkadaşınızın düğününde mekâna göre uygun bir elbise seçmek oldukça önemlidir.  Modern, şık ve güzel bir görüntünün anahtarı doğru elbise seçiminde saklı.  Kardeşinizin yanında gözler önündeyken onun güzelliğine yaraşır bir tarz yaratın. Onun gelinliğinin tarzına uyumlu bir kıyafet tercih etmek oldukça güzel bir görüntü sunacaktır. Bohem elbise, hippi tarz, balo elbisesi gibi farklı temalardaki gelinliklerle paralel nedime kıyafetlerine de göz atabilirsiniz. Modern tulum, çiçekli elbise, büzgülü elbise gibi yaygın tercihleri aksesuarlarınızla taçlandırabilirsiniz.
   After party son dönemde yeni evlenen çiftlerin vazgeçilmezi oldu. Daha eğlenceli ve canlı bir ortama şahitlik eden bu partide siz de kardeşinizle beraber eğlenmekten geri kalmayın. Dinamik ve genç bir enerji sağlamak için canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizin en güzel anlarında gülümsemeyi unutmayın. E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.