Destek Hattı (0850 665 60 55) - (08.30 - 18.30) -- Whatsapp Sipariş Hattı(0539 412 12 90) - (7/24) ⛟ Sipariş Takip
Eski Kot Pantolonunu Değerlendir!
03 Temmuz 2020

Eski Kot Pantolonunu Değerlendir!

Bir süreliğine gardırobunuzun gözde parçası olan kot pantolonunuz artık, hiç giyilmeyen bir kıyafet haline geldiyse yaratıcılığınızı ortaya koymanın zamanı gelmiştir! Kot pantolonunuzun görünümünden sıkıldıysanız, rengi solduysa, artık bedeni üzerinize olmuyorsa, bu kıyafetinizi kolaylıkla farklı şekillerde kullanabileceğiniz eşyalara ve giyim parçalarına dönüştürebilirsiniz. 

Laptop ve Tablet Çantası

Kot kumaşı, teknolojik aletlerin korunması için ideal bir seçenek oluşturur! Yapısı gereği dayanıklıdır ve aşınma sorunlarıyla karşılaşılmadıysa yırtılma gibi problemler oluşmaz. Ekranın üzerinde herhangi bir çizimle oluşmasını engeller. Kot cepleri de çanta yapma sürecinde değerlendirilerek şarj aleti, kulaklık gibi daha küçük eşyaların yerleştirilebileceği alanlar olarak kullanılabilir. Eski kot pantolonlarınız sayesinde, hiçbir ücret ödemeden harika laptop ve tablet kılıfları oluşturabilirsiniz!


Her Ev Mobilyasını Dekoratif Hale Getirebilirsiniz! 

Herkesin evlerinde rengini beğenmediği bir tabure, çeşitli nedenlerden lekelerle dolmuş bir koltuk, farklı bir hava katmak istediği bir puf vardır. Böyle bir durumda kotunuzu bir kumaş malzemesi olarak kullanabilirsiniz. İlk adım olarak kotunuzu, rahatlıkla dikerek birleştirebileceğiniz kumaş parçalarına ayrılacak şekilde kesmeniz gerekir. Daha sonra görünümünü değiştirmek istediğiniz mobilyanızın üzerine bu kumaş parçalarını dikerek birleştirebilirsiniz. Kotun katacağı vintage hava, iç dizaynınızı farklı bir seviyeye çıkartmanıza yardımcı olabilir. Artık hoşunuza gitmeyen bir ev eşyasının, sevdiğiniz bir kumaş tipiyle kaplanmasını sağlayabilirsiniz. 


Mama Önlükleri

Kot pantolonunuzu değerlendirirken tercih edebileceğiniz en sevimli seçeneklerden birisi mama önlüğüne dönüştürmektir. Bu sadece yetişkinlerin değil, çocukların da sevdiği bir görünümdür. Farklı bir renk, farklı bir desen görmek, onları da heyecanlandırır ve sevindirir. Kot pantolonlarınızı mama önlüğü olarak değerlendirmek için çocuklarınızın olması da gerekmemektedir. Çünkü bu tatlı önlükler, harika hediye seçenekleri olarak da değerlendirilebilir! Hem orijinal bir hediye olacağı için sizi hatırlamalarını sağlar hem de zamanınızdan ayırarak kendi elinizle yapacağınız bir şey olacağı için bu hediyeyi daha değerli kılar. Baktıkça sizi hatırlayacakları eşsiz ve kullanışlı bir armağan olur. 

Eski kot pantolonlarınızı bu şekillerde kullanıma hazır hal getirmek, sadece geri dönüşüme dayalı bir tutumu değil, aynı zamanda harika bir hobiyi de beraberinde getirir. Ellerinizi kullanarak bir şeyler yaratma hissi, boş zamanınızı geçirmek için harika bir seçenek olmasını sağlayan özelliklerindendir. Sizler de yukarıdaki örneklerden ilginizi çeken birisini deneyerek bu harika hobi için ilk adımınızı atabilir, eski kot pantolonlarınızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz! 


E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.