Destek Hattı (0850 665 60 55) - (08.30 - 18.30) -- Whatsapp Sipariş Hattı(0539 412 12 90) - (7/24) ⛟ Sipariş Takip
Daha İnce Gözükmek İçin Nasıl Giyinmeli?
03 Temmuz 2020

Daha İnce Gözükmek İçin Nasıl Giyinmeli?

Sağlıklı ve ince bir görünüme ulaşmak için giden yol, düzgün beslenmek ve spor yapmaktan geçmektedir. Ancak bu yolda ilerlerken oluşturmak istediğiniz görüntüyü giyim parçalarınızı doğru şekillerde kullanarak yaratmanız da mümkündür. Daha ince gözükmek, doğru kombinlerin yapılması ve renk uyumlarının sağlanması ile kolaylıkla başarılabilecek bir hedeftir. Gardıroplarınızda yapacağınız bir iki ufak değişiklikle siz de istediğiniz tüm görünümleri elde edebilir, hayalinizdeki zarif duruşa ulaşabilirsiniz. 

Beliniz İnceyse Kemerler En Büyük Dostunuz Olacak

Özellikle fazla kilolarınız basen çevresindeyse ve ince bir bele sahipseniz, bunu ön plana çıkartmanız harika görüntüler ortaya koymanıza yardımcı olacaktır. Belinizin ince ve zarif yapısını çevreleyen kemerler, vücut hatlarınızı olabilecek en iyi şekilde ortaya koyacaktır. Giyim sürecindeki konforunuzu da arttıran bu aksesuar, aynı zamanda modaya uygun bir görünüş sergilemenize de yardımcı olacaktır. 

Tam tersine fazla kilolarınız bel bölgenizdeyse, kemerlerden uzak durup, yüksek bel pantolonlara yönelmeniz önerilir. Bu pantolonlar, doğası gereği bel bölgenizi saklayacaktır. Ayrıca bacak boyunuzu olduğundan daha uzun ve ince göstermenize yardımcı olacaktır. 


Siyahın Asilliği En Büyük Dostunuz Olacak!

Siyah, kadınların gardıroplarının vazgeçilmez rengidir. Feminen bir duruşu ağır bir şekilde ortaya çıkaran bu renk, farklı kombinlerle istenilen tüm tarzları elde etmenizi de sağlar. Siyah bir elbiseyle, resmi davetlerde şıklığınızı ortaya koyabilir, siyah bir gömlekle ofis hayatınıza tarz katabilirsiniz. Hafta sonu gezmenizde çeşitli tasarımlarla hareketlendirilmiş siyah bir bluz giyerek herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Bu rengin sağladığı yararlar, sizi daha ince göstermekle de bitmiyor. Siyah, kombinlemesi en kolay renklerden birisi olduğu için kolaylık da sağlıyor. Gardıroplarınızdaki çoğu parçayla birlikte kullanabileceğiniz bu renk sayesinde, kombin olasılıklarınızda adeta sınırsız oluyor! 


Enine Çizgilerden Uzak Durun ve Boyuna Çizgilere Yönelin

Her türlü çizgili desenlerde boyuna çizgileri tercih etmek, bir göz yanılması ortaya koyacaktır. Hem alt hem de üst giyim parçalarında kullanılabilecek bu göz yanılması sadece sizi daha zayıf göstermekle kalmaz, aynı zamanda boyunuzu da daha uzun göstermenize yardımcı olur. Aynı mantıkla yaratılmış bir desen olan ekose de uzak durulması gereken seçeneklerden birisidir. Enine ve boyuna çizgilerin bir karışımı olan bu desen, sizi olduğunuzdan çok daha geniş ve kısa gösterecektir. 

Ufak göz yanılmaları kullanarak ve modanın sağladığı yaratıcılık imkanlarından faydalanarak daha ince görünmeyi başarmak çok kolaydır! Yukarıda bahsedilen önerileri deneyerek duruşunuza katacağı faydalardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Günün sonunda kendi vücut tipinizi en iyi siz tanırsınız. Farklı kombinler, tarzlar ve görünümeler deneyerek size uygun olana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hayal gücünüzü ve modaya olan sevginizi kullanarak yeni yöntemler keşfedebilirsiniz! E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.