Destek Hattı (0850 665 60 55) - (08.30 - 18.30) -- Whatsapp Sipariş Hattı(0539 412 12 90) - (7/24) ⛟ Sipariş Takip
2020 Popüler Kadın Saç Kesim Modelleri
15 Haziran 2020

2020 Popüler Kadın Saç Kesim Modelleri

Saçlar, dış görünüşün büyük bir parçasını oluşturan önemli bir kısımdır. Sadece bakımlı görünmeyi değil, aynı zamanda yüz hatlarına iltifat ederek estetik görünüşü farklı bir seviyeye çıkartmayı da başarır. 2020 moda akımlarıyla birlikte kadınların hayatına giren birçok saç kesim modeli mevcuttur. Bunlar arasında her türden saçı güzel gösteren ve farklı yüz tiplerine hitap eden seçenekler mevcuttur. 

Çene Hizasında Bob Kesim Saçlar

Son birkaç yıldır hayatımızda yer edinmiş olan bu saç kesimleri, 2020’de de popülerliğini korumayı sürdürüyor. Bob kesim saçlar hem yarattıkları modern hava hem de kısa olmaları nedeniyle sağladıkları konfor sayesinde kadınların severek tercih ettiği seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle elmas ve oval yüz şekline sahip kadınların hatlarına iltifateden bir kesim seçeneğidir. Dalgalı saçlara hacimli bir görünüm katan bu kesim tekniği, düz saçlarında sağlıklı duruşunu ortaya çıkartır.Pixie Model

En cesur saç modelleri arasında ilk sıralarda yer alan bu saç kesimi, 2020’ye damgasını vuruyor! Modern tarzı ve konforu, bob kesime oranla çok daha farklı bir seviyeye çıkartan tek kesim, pixie model. Doğal bir duruşa sahip olan bu seçenek, en beğenilen kısa kadın saç modelleri arasındadır. Eğer uzun saçlarınızı çok seviyor ve kendinizi kısa saçla beğenmeyeceğinizi düşünüyorsanız bu modelden uzak durmanız önerilir. Çünkü durum buysa, en kısa saç modellerinden olan pixie’yi seçtikten sonra bir pişmanlığa kapılabilirsiniz. Ancak, zaten kısa saç kullanmayı seviyorsanız veya farklı bir tarza bir şans vermeye hazırsanız bu seçeneğe rahatlıkla yönelebilirsiniz. Oval, kare ve üçgen yüz tipine sahip kadınlarda bu saç modeli harika sonuçlar yaratacaktır. 

Her Saç Boyu İçin Kakül Kesim!

Kaküller, son birkaç yıldır moda dünyasından çekilmiş olsa da 2020’de tekrar boy göstermeye başlıyor. Bu kesim modelinin en iyi yanı her türlü boydaki saç için uygun özellikte olmasıdır. İster belinize kadar uzanan saçlarınız olsun ister çene hizasında küt saçlarınız olsun, bir kakül kestirerek görünümünüze hareket katabilirsiniz. Tarzınızı modernize eden bu kesim, yeniliklere açık birisiyseniz atabileceğiniz adımlardan birisi! Kalp şeklindeki yüzlere sahip kadınlar, ortalama bir boydaki kakülü rahatlıkla kestirebilir. Ancak kakül kestirmek için kalp yüz şekline sahip olmanız gerekmez. Kakülün boyu, kesim tekniği ve genel saç boyu gibi özellikler buna uygun olarak ayarlandığı sürece her yüz tipinden kadın, bu kesimi deneyebilir.  Doğallığın ve rahatlığın bir numaralı öncelik haline getirildiği saç kesim modelleri, 2020’nin popüler seçenekleri arasında yer alıyor. Bu seçenekler arasında her kadın, yüz hatlarının istediği unsurlarını öne çıkaran ve genel görünümüne iltifat ederek tarzını tamamlayan kesime ulaşabilir. 
E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.