Destek Hattı (0850 665 60 55) - (08.30 - 18.30) -- Whatsapp Sipariş Hattı(0539 412 12 90) - (7/24) ⛟ Sipariş Takip
2020 Kadın Çanta Modelleri
06 Temmuz 2020

2020 Kadın Çanta Modelleri

Çantalar, bütün kombinlerin son dokunuşu niteliğinde olan eşsiz aksesuarlardır. Her sene olduğu gibi 2020’de de moda dünyasının spot ışığından ayrılan tasarımların yanı sıra yeni yeni hayatımıza giren çanta tasarımları da olmuştur. Bu sene, modanın belirleyicisi olan rahatlık ve konfor kavramı, çanta tasarımları üzerinde de bir etki yaratmıştır. Taşıması kolay ve kombinlemesi eğlenceli olan çeşitli çantalar, kadınların gardıroplarında yerlerini almaktadır. Bu çantalar arasında minimal tasarımlı sade görünümlerden göz alıcı desenlere kadar değişen birçok seçenek bulunmaktadır. 2020 çanta modelleri, her kadının konfora ve kişisel moda zevklerine uygun tasarımlara kolaylıkla ulaşmasını sağlayan bir ürün portföyü sunar! 

Bel Çantası

Rahatlığın ilk adresi olan bel çantaları, yüzde yüz hareket özgürlüğü de sağlıyor. Taktığınızda hiçbir şekilde ağırlığını hissettirmeyen bu çantalar ufak eşyalarınızı alıp dışarıya çıkmanız gereken durumlarda harika bir seçenek oluşturuyor. Sportif bir şıklığın garantisi olan tasarımlara sahip olan bu aksesuarlar, her tarzdan kadın tarafından sevilerek tercih ediliyor. 

Geçen sene yavaş yavaş moda dünyasında kendinden bahsettirmeye başlamış olan bel çantaları, 2020’de gardıropların kalıcı bir parçası halini alıyor. Anahtar, telefon, kulaklık gibi çeşitli küçük eşyalarınız için yeterli alanı sunuyor. Pratik kullanım sürecinin yanı sıra estetik açıdan da benzersiz bir hava yaratıyor.  


Boyu Uzun Çapraz Çantalar

Bel çantaları, az eşyayla bir yerlere gitmek için ideal seçenekler oluştursa da taşıyacağınız eşya sayısı arttığında yeterliliklerini yitirirler. Bu probleme bir çözüm niteliğinde olan çantalar ise boyu uzun çapraz çantalar oluyor. Bu çantaların geniş iç kısımları, her türlü eşyanızı kolaylıkla taşıma imkânı yaratıyor. Çantalar boyuna uzun olduğundan taktığınızda kaba bir görüntü oluşturmuyor. Geniş bir iç bölmesi olsa da dış görünüş olarak o kadar büyük bir görüntü yaratmıyor. 

Boyu uzun çapraz çantalar, yaz aylarına damgasını vurmaya aday! Rengarenk seçenekleri, canlı görünümleri ve dinamik tasarımları ile, yaz enerjisini gardıroplarınıza taşıyor. 


Askılı Mini Çanta

Moda haftalarında boy göstermeye başlayan tasarımlardan birisi ise, mini çantalar oluyor. Bel çantalarının minimal tasarımlarını daha şık ve resmi bir forma sokan bu çantalar, her türlü ortamda tercih edilebiliyor. İşte, sosyal ortamlarda, alışverişte… Gittiğinizde her yerde bu çantalar ile şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Genellikle altın veya gümüş askılara sahip olan mini çantalarının bu ayrıntılarını diğer aksesuarlarınızla tamamlayabilirsiniz. Zengin görünümlü bu metallerin uyumu, birbirlerine iltifat edecektir. Taşıması da oldukça kolay olan mini çantalar, ağırlık yapmadığından rahatlıkla omzunuza asabilirsiniz. 

2020’de gardıroplarınızın ayrılmaz parçaları olmaya aday çeşitli tasarımlar boy göstermeye başladı! Genel tarzınıza ve giyim parçalarınıza uygun renklere ve tasarım seçeneklerine ulaşarak son trendlere uygun bir görünümü yakalayabilirsiniz. E-Ticaret altyapısı eTicaret.Guru ® ile hazırlanmıştır.

× Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Kişisel veri politikamızla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.